Sprzedaż i układanie Kostki Brukowej

Wysokiej jakości kostka brukowa w dobrej cenie!

Libet to czołowy producent kostki brukowej i pozostałych materiałów nawierzchniowych na polskim rynku. Dostarczamy wysokiej jakości bruk klinkierowy, naturalny kamień ogrodowy i szlachetną kostkę brukową. W ofercie Spółki znajdują się także płyty tarasowe z linii Libet Impressio, płyty kamienne z linii Libet Patio oraz produkty przemysłowe m.in. krawężniki i obrzeża, kostki i płyty betonowe, płyty ażurowe oraz palisady. Stabilna i zdywersyfikowana sieć dystrybucji w całej Polsce zapewnia bezpośrednią sprzedaż skierowaną do firm zajmujących się budownictwem drogowym oraz do hurtowni i firm ogólnobudowlanych. Firma Premium24 jest autoryzowanym i certyfikowanym dystrybutorem oraz wykonawcą usług brukarskich.

ZOBACZ KATALOG PRODUKTÓW Wyślij zapytanie ofertowe
dotyczące kostki brukowej

Oferujemy szeroki asortyment produktów ogrodowych

Na życzenie klienta dostarczamy towar własnym transportem. Współpracujemy również z firmą kurierską oraz spedycyjną. Przy zakupie większej partii towaru udzielamy korzystnych rabatów, negocjowanych indywidualnie.

Przejdź do e-sklepu

Nasza oferta

Artykuły ogrodowe

Premium24 oferuje produkty niezbędne przy aranżacji ogrodu bądź tarasu. Specjalizujemy się głównie w sprzedaży paneli i desek tarasowych, kostki brukowej, mebli ogrodowych, fontann, dekoracji led, sztucznych traw i drzewek oraz wielu innych rozwiązań wpływających na komfort Twojego wypoczynku na świeżym powietrzu. Jesteśmy platynowym sprzedawcą kostki firmy LIBET. Oznacza to, że wraz z najwyższą jakością naszych produktów dajemy gwarancję uczciwej ceny.

Oferta Premium24:

  • Oświetlenie: solary, węże led, łańcuchy świetlne, lampy led
  • Dekoracje: fontanny, donice, kamienie, podkłady
  • Meble ogrodowe
  • Promienniki ciepła
  • Zabudowa ogrodowa: beton architektoniczny, deski WPC (Wood Plastic System)
  • Piece, grille
  • Sztuczne drzewa i traw

Na życzenie Klienta zajmujemy się indywidualną wyceną kosztów wykonania tarasów i architektury ogrodowej.